Tři loďky
Id: 409403
tempera/lepenka, rozměr 26 x 34 cm, značeno vpravo dole, zaskleno galerijním sklem, rámováno, přiložen znalecký posudek PhDr. Jany Orlíkové, z pozůstalosti kurátorky a historičky umění PhDr. Naděždy Řehákové
zobrazeno: 17180x
Vyvolávací cena:
50 000 Kč
1 777 777 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 116