Tři loďky u mola
Id: 243902
barevné křídy/pastel/karton, rozměr ve výřezu 29 x 40 cm, značeno vpravo dole i na zadní straně, zaskleno, paspartováno, rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové
zobrazeno: 8553x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
199 000 Kč