Vesnická kaplička
Id: 2139
vosková pastelka/papír, rozměr ve výřezu 9,5 x 12 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti
zobrazeno: 4360x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
40 500 Kč