Záliv se čtvyřmi bárkami
Id: 342002
pastel/papír, rozměr ve výřezu 21 x 32 cm, značeno a datováno tužkou ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra, konzultováno s PhDr. Janou Orlíkovou
zobrazeno: 4250x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
300 001 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 83