Zátiší s ovocem
Id: 258303
barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 16,7 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou
zobrazeno: 4980x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
105 002 Kč
Příhozy: 66