Zátiší s ovocem
Id: 532401
pastel/papír, rozměr listu 13 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1665x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
17 000 Kč
2024,12-1,02,21,09,00
minimální příhoz 500 Kč