Zátiší s vázami, loděmi a jablky
Id: 407001
litografie/papír, rozměr ve výřezu 20 x 26,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3424x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
30 200 Kč
Účastníci: 23
Příhozy: 55