Ženský portrét
Id: 420605
akvarel/papír, rozměr 14,5 x 13 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, zvlněný papír
zobrazeno: 1035x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
33 000 Kč