Jana Kasalová
Snědený meloun
Id: 33001
olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vlevo dole monogramem, datováno 58, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1825x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
8.6.2016, 20:39:00
8.6.2016 | 11:51 | 1 200 Kč |