Jánuš Kubíček
Abstraktní motiv
Id: 52701
olej/plátno, rozměr 85 x 60 cm, signováno vpravo nahoře, signováno i na zadní straně, původní olištování, plátno ve spodní části proříznuto
zobrazeno: 3334x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
5 500 Kč