Jára F. Panuška junior
Chaloupky
Id: 115106
olej/karton, rozměr 35 x 46 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, zaskleno, obraz v původním stavu, PO
zobrazeno: 1727x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 800 Kč