Jára F. Panuška junior
Melechov u Ledče
Id: 400002
olej/karton, rozměr 25 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, v horní části malba místy drobně odřená
zobrazeno: 2754x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
11 057 Kč