Jarmila Kalašová
Akt I.
Id: 247109
malba/plátno, rozměr 70 x 98 cm, značeno vpravo dole, odřeniny na rámu, stav viz foto
zobrazeno: 6286x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
8 500 Kč