Jaro Procházka
Havelský trh
Id: 468201
olej/plátno, rozměr 50 x 66 cm, značeno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 3026x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
14 000 Kč