Jaro Procházka
Katedrála v Lovani
Id: 361701
olej/plátno, rozměr viditelný 103 x 133 cm, rozměr celkový včetně rámu 124 x 155 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, na zadní straně výstavní razítko
zobrazeno: 2200x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
19 000 Kč