Jaro Procházka
Pražský hrad v zimě
Id: 225510
olej/karton, rozměr 37 x 46 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, krakeláž v malbě
zobrazeno: 1621x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 650 Kč