Jaromír Gargulák
Mim
Id: 102603
bronzová figura, celková výška 50 cm, signováno na podstavci, číslováno 1/1, datováno 2014, původní velmi dobrý stav, získáno přímo od autora
zobrazeno: 3469x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
23 300 Kč