Jaromír Gargulák
Žena s ptáčkem
Id: 2408
bronzová plastika, délka 20 cm, značeno na spodní straně, č. 1/1, datováno 99, původní stav
zobrazeno: 2772x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
7 500 Kč