Jaromír Kunc
Koupání
Id: 333403
olej/plátno/karton, rozměr 26 x 35 cm, značeno, datováno vpravo dole, lehce poškozený rám
zobrazeno: 1451x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 500 Kč