Jaromír Kunc
Letní den
Id: 1406
olej/karton, rozměr 16 x 21,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2105x
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 000 Kč