Jaromír Kunc
Na břehu rybníka
Id: 113209
olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno
zobrazeno: 1967x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
7 500 Kč