Jaromír Kunc
Od Chýšky
Id: 338703
olej/plátno/karton, rozměr 24,5 x 34,5 cm, značeno vpravo dole, původní štítek na zadní straně, lehce poškozený rám
zobrazeno: 1633x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 600 Kč