Jaromír Kunc
Podzim
Id: 208509
malba/plátno/lepenka, rozměr ve výřezu 26 x 34 cm, značeno s datací vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1336x
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
1 600 Kč
13.11.2019, 20:12:00
12.11.2019 | 13:27 | 1 600 Kč |