Jaromír Kunc
Rybník u Vysokého Chlumce
Id: 53407
nesignováno, olej/karton, rozměr 25 x 34,5 cm, razítko autora a popis na zadní straně, datováno 1955, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 2086x
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 100 Kč