Jaromír Kunc
Stráň nad řekou
Id: 568
olej/plátno, rozměr plátna 55 x 62 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v perfektním stavu
zobrazeno: 2720x
Vyvolávací cena:
3 400 Kč
3 600 Kč