Jaromír Kunc
Tání na potoce
Id: 51704
olej/plátno, rozměr 60 x 92 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2559x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 000 Kč