Jaromír Kunc
Vysoký břeh
Id: 133319
olej/plátno/karton, rozměr 24,5 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně věnování, oděrky na rámu
zobrazeno: 5438x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
3 601 Kč