Jaromír Sedláček - Hauptmann
Tetřev
Id: 231106
olej/lepenka/podloženo kartonem, rozměr cca 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, značně poškozený rám
zobrazeno: 2947x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
21 060 Kč
Příhozy: 56