Jaromír Sedláček - Hauptmann
Vrtbovská zahrada
Id: 449405
olej/karton, rozměr 40 x 60 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 561x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 600 Kč