Jaromír Seidl
Sedící baletka
Id: 142406
olej/plátno, rozměr 108 x 67 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1619x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
8 000 Kč