Jaromír Seidl
Úpa
Id: 31701
olej/lepenka/plátno, rozměr 65 x 98 cm, signováno vpravo dole, datováno 59, lepenka s malbou lokálně poškozena, obraz volný v rámu, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2783x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
8.9.2016, 22:00:00
8.9.2016 | 9:58 | 3 500 Kč |