Jaromír Skřivánek
Berounka pod Nezabudicemi
Id: 250703
olej/plátno, rozměr 82 x 114,5 cm, značeno vpravo dole, datováno, orámováno, volné plátno, autorský štítek na zadní straně
zobrazeno: 2680x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
12 000 Kč