Jaromír Skřivánek
Chrám Buddhova zubu v Kandy
Id: 240313
olej/plátno, rozměr 82 x 116 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, na zadní straně autorské štítky
zobrazeno: 2547x
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
31 000 Kč