Jaromír Skřivánek
Motiv z Indie
Id: 208706
olej/plátno, rozměr 76 x 58 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní štítky na zadní straně
zobrazeno: 2016x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
8 000 Kč