Jaromír Skřivánek
Parlament nad Temží
Id: 187510
olej/plátno, rozměr 124 x 89,5 cm, signováno vpravo dole s datací, olištováno, drobné oděrky na liště i v malbě
zobrazeno: 2755x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
22 100 Kč