Jaromír Stretti - Zamponi
Katedrála sv. Víta
Id: 95104
pastel/papír, rozměr 60 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 1906, zaskleno, novodobě rámováno
zobrazeno: 1997x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
3 300 Kč