Jaromír Stretti - Zamponi
Zimní motiv
Id: 194703
barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 27 x 22,5 cm, signováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1322x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 000 Kč