Jaroslav Čermák
Podobizna Jovana Mašanova Vukotiče
Id: 211522
olej/plátno, rozměr 45 x 38 cm, neznačeno, popsáno a datováno vpravo dole, obraz byl publikován v Čermákově monografii od V. Černého, F. V. Mokrého a V. Náprstka "Život a dílo Jaroslava Čermáka, Praha 1930, str. 86, 91 a 205" pod číslem 40, dekorativně adjustováno, stav viz foto,po
zobrazeno: 3233x
Vyvolávací cena:
45 000 Kč
200 000 Kč
Příhozy: 77