Jaroslav Čermák
Poprsí dívenky
Id: 345504
olej/plátno, rozměr 47 x 33 cm, značeno vlevo dole, rámováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové,po
zobrazeno: 2013x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
253 000 Kč
Příhozy: 74