Jaroslav Čermák
Sedící žena v interiéru
Id: 286903
olej/plátno, rozměr 70,5 x 49 cm, značeno vlevo dole, datováno 1871, v minulosti restaurováno viz přiložená restaurátorská zpráva, přiložen odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře, oděrky na rámu
zobrazeno: 2057x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
67 000 Kč
Příhozy: 59