Jaroslav Grus
Kubistické zátiší
Id: 2297
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 32 x 39 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole datace 78, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 3551x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
4 800 Kč