Jaroslav Grus
Červené domky
Id: 2076
olej/plátno, rozměr plátna 110 x 130 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole datováno 71, autorské rámování, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 6174x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
25 000 Kč
8.6.2015, 20:09:00
8.6.2015 | 20:03 | 25 000 Kč |