Jaroslav Grus
Dva domky
Id: 81302
tempera/papír, rozměr 52 x 74 cm, signováno a popsáno autorem na zadní straně, zaskleno, autorsky rámováno
zobrazeno: 2470x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
5 500 Kč