Jaroslav Grus
Letní den
Id: 200101
tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 43 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1816x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 800 Kč