Jaroslav Grus
Stavba silnice
Id: 300502
olej/karton, rozměr 60 x 98 cm, neznačeno, na zadní straně vývozní štítek s razítkem NG v Praze, původem z německé soukromé sbírky (Mnichov), rámováno
zobrazeno: 1845x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
16 500 Kč