Jaroslav Grus
Strom
Id: 286902
olej/plátno, rozměr 97 x 78 cm, značeno a datováno ve spodní části, na zadní straně výstavní razítko Mánesa, rámováno, stav viz foto
zobrazeno: 4205x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
63 000 Kč
Příhozy: 86