Jaroslav Grus
V polích
Id: 521807
olej/plátno, rozměr 63 x 89 cm, značeno vpravo dole, datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 1335x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
10 000 Kč