Čas na serveru 16:29:38

Jaroslav Grus
V polích

Id: 521807

V polích

  •  / V polích / Jaroslav Grus
  •  / V polích / Jaroslav Grus
  •  / V polích / Jaroslav Grus
  •  / V polích / Jaroslav Grus
  •  / V polích / Jaroslav Grus

olej/plátno, rozměr 63 x 89 cm, značeno vpravo dole, datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 1308x

Vyvolávací cena:

10 000