Jaroslav Grus
U rybníka
Id: 346705
pastel/papír, rozměr viditelný 31 x 37,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1164x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 200 Kč