Jaroslav Grus
V zatáčce
Id: 459002
olej/sololit, rozměr 63 x 88 cm, značeno vpravo dole, datováno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 1021x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
9 000 Kč