Jaroslav Grus
V zatáčce
Id: 63801
tempera/papír, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole datováno 1979, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2741x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 200 Kč